DESM

ACTUEEL

IN MEMORIAM | THEU VERSTAPPEN
IN MEMORIAM | PIERRE DANIELS
Vertraging bestellingen webshop (bestel op tijd voor sint & kerst)
Steun ons met de Grote Clubactie 2021
Nieuwe vacatures - VV DESM
Ben Steijntjes
regulier
30 okt. 11:30 DESM JO15-2 - SHH JO15-5 Sportpark De Moeësdiêk
30 okt. 12:00 Helden JO15-2 - DESM JO15-1 Sportpark Kerkeböske
30 okt. 13:15 DESM JO19-2 - S.V. Brandevoort JO19-4 Sportpark De Moeësdiêk
30 okt. 15:00 SV Budel JO17-1 - DESM JO17-1 Sportpark Budel
30 okt. 15:30 DESM JO19-1 - S.V. Brandevoort JO19-2 Sportpark De Moeësdiêk
31 okt. 09:30 DESM 6 - MMC Weert 6 Sportpark De Moeësdiêk
31 okt. 09:30 DESM 5 - S.V. Heythuysen 4 Sportpark De Moeësdiêk
31 okt. 10:00 RKSVO 35+1 - DESM 35+1 Sportpark De Houwakker
31 okt. 10:00 MMC Weert 5 - DESM 4 Sportpark Graswinkel
31 okt. 11:30 DESM VR1 - RKSVO VR1 Sportpark De Moeësdiêk
31 okt. 12:00 DESM VR2 - SVSH VR1 Sportpark De Moeësdiêk
31 okt. 12:00 SHH 2 - DESM 2 Sportpark De Wolfsberg
31 okt. 14:30 DESM 1 - EMS 1 Sportpark De Moeësdiêk
3 nov. 19:45 Daalhof JO13-1 - DESM JO13-1 Sportpark Hazendans
6 nov. 09:00 DESM JO9-1 - SV Someren JO9-1 Sportpark De Moeësdiêk
6 nov. 09:00 DESM JO8-1 - Merefeldia JO8-1 Sportpark De Moeësdiêk
6 nov. 09:00 Maarheeze JO8-1 - DESM JO8-2 Sportpark De Romrijten
6 nov. 09:15 DESM JO11-1 - SVC 2000 JO11-1 Sportpark De Moeësdiêk
6 nov. 09:15 DESM JO13-2 - FC Oda JO13-2 Sportpark De Moeësdiêk
6 nov. 09:30 RKVB JO9-2JM - DESM JO9-2 Sportpark het Kerkveld
6 nov. 10:00 s.v. Laar JO11-3 - DESM JO11-2 Sportpark Laarderveld
6 nov. 11:00 EMS JO10-1 - DESM JO10-1 Sportpark Kitskensberg
6 nov. 11:30 DESM JO13-1 - Venlosche Boys JO13-1 Sportpark De Moeësdiêk
6 nov. 11:30 DESM JO15-1 - S.V. Heythuysen JO15-1 Sportpark De Moeësdiêk
6 nov. 11:30 Roggel JO12-1JM - DESM JO12-1 Sportpark De Mössehook
6 nov. 13:15 DESM JO17-1 - RKSVO JO17-1 Sportpark De Moeësdiêk
6 nov. 13:15 ONDO JO15-1 - DESM JO15-2 Sportpark de Heikamp te Heusden
6 nov. 14:30 SV Budel JO19-3 - DESM JO19-2 Sportpark Budel
6 nov. 15:00 RKMSV JO19-1 - DESM JO19-1 Sportpark De Starte
7 nov. 09:30 DESM 35+1 - Sportclub Leeuwen 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
7 nov. 09:30 DESM 35+2 - RKMSV 35+1 Sportpark De Moeësdiêk
7 nov. 10:00 RKSVO 7 - DESM 5 Sportpark De Houwakker
7 nov. 11:30 DESM 2 - VV Born 2 Sportpark De Moeësdiêk
7 nov. 11:30 RKMSV 3 - DESM 3 Sportpark De Starte
7 nov. 12:00 DESM 4 - RKSVV 2 Sportpark De Moeësdiêk
7 nov. 12:00 RKSVV 3 - DESM 6 Sportpark Molenzicht
7 nov. 13:00 Bruheze VR2 - DESM VR2 Sportpark Espendonk
7 nov. 14:30 DFO '20 1 - DESM 1 Sportpark 't Ven
13 nov. 09:00 DESM JO8-2 - SV Someren JO8-3 Sportpark De Moeësdiêk
13 nov. 09:00 DESM JO9-2 - FC Cranendonck JO9-2 Sportpark De Moeësdiêk
13 nov. 09:00 MMC Weert JO8-1 - DESM JO8-1 Sportpark Graswinkel
13 nov. 09:15 DESM JO11-2 - DFO '20 JO11-2JM Sportpark De Moeësdiêk
13 nov. 09:15 DESM JO10-1 - MVC'19 JO10-1 Sportpark De Moeësdiêk
13 nov. 09:15 DESM JO12-1 - Sparta'18 JO12-1 Sportpark De Moeësdiêk
13 nov. 09:30 FC Cranendonck JO11-1 - DESM JO11-1 Sportpark De Braken
13 nov. 09:30 RKSVN JO9-1 - DESM JO9-1 Sportpark Ligteveld
beker
13 nov. 11:30 DESM JO15-1 - FC Oda JO15-1 Sportpark De Moeësdiêk
13 nov. 13:15 DESM JO19-2 - Bieslo JO19-1 Sportpark De Moeësdiêk
regulier
13 nov. 14:00 SV Helenaveen Griendtsveen JO13-1 - DESM JO13-2 Sportpark De Stikker
14 nov. 10:00 DESM 3 - Brevendia 3 Sportpark De Moeësdiêk
14 nov. 11:00 FC Oda 3 - DESM 4 COVS Weert "De Flierefluiter", Sportpark Boshoven
14 nov. 11:30 DESM VR1 - Reuver VR1 Sportpark De Moeësdiêk
DESM